M@d Clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Surfi server 90.191.58.16:27015
 
CsMad... PORTALPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Suured tänud M@d Gamingule, kes aitab serverit elus hoida.
Vaadake ka kindlasti vaba aja foorumisse Wink
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Poll
Kes on serveri parim admin?
1. M@d | The Law
no hallo tärfäääd Banner2854%no hallo tärfäääd Banner28
 54% [ 28 ]
2. M@d | M@$$ive-Mad
no hallo tärfäääd Banner2819%no hallo tärfäääd Banner28
 19% [ 10 ]
3. M@d | Speedcore*
no hallo tärfäääd Banner284%no hallo tärfäääd Banner28
 4% [ 2 ]
6. M@d | -*SiPeLgAS -* BrYaN
no hallo tärfäääd Banner2815%no hallo tärfäääd Banner28
 15% [ 8 ]
7. MaDi$
no hallo tärfäääd Banner288%no hallo tärfäääd Banner28
 8% [ 4 ]
8. M@d | Santzu.
no hallo tärfäääd Banner280%no hallo tärfäääd Banner28
 0% [ 0 ]
Kokku Hääli : 52
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(26) oli siin foorumil Laup Märts 26, 2011 3:32 pm

 

 no hallo tärfäääd

Go down 
+4
M@d | The Law
Kkaspu
M@$$ive - Mad
paNda~
8 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
paNda~




Postituste arv : 10
Points : 12
Join date : 19/12/2009
Age : 31

no hallo tärfäääd Empty
PostitaminePealkiri: no hallo tärfäääd   no hallo tärfäääd Icon_minitimeLaup Dets 19, 2009 7:36 pm

no tervist krdi niisama bannijad:D
ma ei saa aru nahhui te mind bannite koguaeg ja vingute et ma mingi kood olen
õppige ise mängima siis vms
Tagasi üles Go down
M@$$ive - Mad

M@$$ive - Mad


Postituste arv : 17
Points : 39
Join date : 24/06/2009
Age : 30

no hallo tärfäääd Empty
PostitaminePealkiri: ***   no hallo tärfäääd Icon_minitimeLaup Dets 19, 2009 11:14 pm

See olin mina kes su bannis sest ma nägin, et sa oled kood.
Ma olen ise ka kunagi kood olnud ja ma tean kuidas kood töötab.(Muidugi enam pole)
aga igatahes ma nägin ja panin bani. see pole loogiline kuidas sa lasid.
Olid seljaga surf_4_ever - is jaili poole ja siis järsult keerasid ymber lasid mingi 4-6 kuuli jaili poole ja 2 hs...??? Kui sa seletad mulle selle 2ra siis ma võin tunnistada, et ma eksisin.
Tagasi üles Go down
paNda~




Postituste arv : 10
Points : 12
Join date : 19/12/2009
Age : 31

no hallo tärfäääd Empty
PostitaminePealkiri: Re: no hallo tärfäääd   no hallo tärfäääd Icon_minitimePüh Dets 20, 2009 5:44 pm

krdi ma panen 500 vahele ja tule minu juurde vaata kas ma mängin koodiga sa ei leia mu arvutist yhtegi koodi ja muide ma oskan natuke mängida ka mitte et lampi lasen
Tagasi üles Go down
Kkaspu




Postituste arv : 12
Points : 18
Join date : 15/11/2009

no hallo tärfäääd Empty
PostitaminePealkiri: Re: no hallo tärfäääd   no hallo tärfäääd Icon_minitimePüh Dets 20, 2009 8:40 pm

No shit happenz:D Sellepärast ongi mul paar tuttavat clannis ,et ma banni ei saaks:D Muidu oleksin kohe banned seal:D Isegi bryan ytles ,et vahest tekitan kahtlase tunde xD Evil or Very Mad
Tagasi üles Go down
M@$$ive - Mad

M@$$ive - Mad


Postituste arv : 17
Points : 39
Join date : 24/06/2009
Age : 30

no hallo tärfäääd Empty
PostitaminePealkiri: ***   no hallo tärfäääd Icon_minitimeEsm Dets 21, 2009 1:42 pm

irw...eriti hästi...Razz...
nuh jh ma v6in kyll banni maha v6tta...aga soovitav oleks kui sa laseksid korralikult...Razz...(enne vaatad kus keegi on ja ss lased)...
Tagasi üles Go down
M@d | The Law

M@d | The Law


Postituste arv : 25
Points : 46
Join date : 15/08/2009
Age : 32
Asukoht : Rakvere

no hallo tärfäääd Empty
PostitaminePealkiri: Re: no hallo tärfäääd   no hallo tärfäääd Icon_minitimeEsm Dets 21, 2009 1:54 pm

Panda on oldscool tegija :D...
Mina juba tean et ta yx parimaid surfijaid yldse...
Mina kyll ei pannud banni... ja samas millegipärast jh need osavamad saavad palju banni....
vb. adminid lihtsalt kadedad.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/xboyx14
paNda~




Postituste arv : 10
Points : 12
Join date : 19/12/2009
Age : 31

no hallo tärfäääd Empty
PostitaminePealkiri: Re: no hallo tärfäääd   no hallo tärfäääd Icon_minitimeTeis Dets 22, 2009 4:58 pm

ei no vahet ei ole kas võtad banni maha või ei ruuteri resa aitab ka alati:D

muide tõesti ma ei ole kasutanud kunagi koodi v.a koolis klassivendadega siis olid kõigil:D
ykskord ma tõmbasin endale wh kuna ma ei oskanud eriti siis aga ma ei oskanud käima panna whd:D
Tagasi üles Go down
M@$$ive - Mad

M@$$ive - Mad


Postituste arv : 17
Points : 39
Join date : 24/06/2009
Age : 30

no hallo tärfäääd Empty
PostitaminePealkiri: ***   no hallo tärfäääd Icon_minitimeReede Dets 25, 2009 5:14 pm

Nuh seda ma tean, et panda on oldschool tegija aga ta tundus sellel hetkel väga kahtlane...
Ta vict isegi mängis kunagi seal eesti serveris vm. seda ma m2letan et eriti sckill oli kyll...Razz
aga vahepeal vaadates tuleb neid kahtlusi...Razz...kesteab äkki on nii pro lykkab koodi peale, et saada veel promax...Razz...
egajah juhtub...
Tagasi üles Go down
paNda~




Postituste arv : 10
Points : 12
Join date : 19/12/2009
Age : 31

no hallo tärfäääd Empty
PostitaminePealkiri: Re: no hallo tärfäääd   no hallo tärfäääd Icon_minitimeReede Jan 01, 2010 10:48 pm

jaa varem ma surfi ei mänginud kuna ei oskanud varem mängisin kuskil vunzonzos vms
Tagasi üles Go down
hnz88




Postituste arv : 6
Points : 13
Join date : 12/09/2009
Age : 35
Asukoht : Rakvere vald

no hallo tärfäääd Empty
PostitaminePealkiri: Re: no hallo tärfäääd   no hallo tärfäääd Icon_minitimeKolm Jan 06, 2010 9:02 pm

ega jah ma ka tunnistan et panda teeb vahel v2ga imelikke kille. ükskord ma spekkisin teda-tyyp lendas towerist v2lja tleportide poole, vahepeal killis lihtsalt top2 campaja 2ra...
Tagasi üles Go down
Kkaspu




Postituste arv : 12
Points : 18
Join date : 15/11/2009

no hallo tärfäääd Empty
PostitaminePealkiri: Re: no hallo tärfäääd   no hallo tärfäääd Icon_minitimeNelj Jan 07, 2010 2:06 am

Heh...vunzi tegi mu sõber:D
Ja panda pole mingi oldschool ju?:D Lihtsalt bot kes proovis aimi m@di servus.Smile
Tagasi üles Go down
M@d | The Law

M@d | The Law


Postituste arv : 25
Points : 46
Join date : 15/08/2009
Age : 32
Asukoht : Rakvere

no hallo tärfäääd Empty
PostitaminePealkiri: iou   no hallo tärfäääd Icon_minitimeNelj Jan 07, 2010 8:17 pm

Kkaspu tuleb mu iidolit solvama Crying or Very sad

:lol:
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/xboyx14
paNda~




Postituste arv : 10
Points : 12
Join date : 19/12/2009
Age : 31

no hallo tärfäääd Empty
PostitaminePealkiri: Re: no hallo tärfäääd   no hallo tärfäääd Icon_minitimeNelj Jan 07, 2010 9:57 pm

ole vait kaspu lohh oma probleem et sa ei taju lasta
Tagasi üles Go down
Kkaspu




Postituste arv : 12
Points : 18
Join date : 15/11/2009

no hallo tärfäääd Empty
PostitaminePealkiri: Re: no hallo tärfäääd   no hallo tärfäääd Icon_minitimePüh Jan 10, 2010 2:33 am

xD..(naerukrambid)
Nojahh...Aga ma ei kasuta sellepärast aimi..-.- naq mõni...
Tagasi üles Go down
paNda~




Postituste arv : 10
Points : 12
Join date : 19/12/2009
Age : 31

no hallo tärfäääd Empty
PostitaminePealkiri: Re: no hallo tärfäääd   no hallo tärfäääd Icon_minitimeTeis Jan 12, 2010 3:17 am

krdi ma võin screenshoti teha kui sa sees oled vms
mida iganes ma ei viitsi vaielda enam:D
Tagasi üles Go down
M@d | The Law

M@d | The Law


Postituste arv : 25
Points : 46
Join date : 15/08/2009
Age : 32
Asukoht : Rakvere

no hallo tärfäääd Empty
PostitaminePealkiri: ega jh   no hallo tärfäääd Icon_minitimeKolm Jan 13, 2010 2:35 pm

Mul küll huvitav teie vaidlust jälgida...

ma ennustan mis järgmised paar ütlust on

kkaspu: ma ei kasuta aimi.
panda: ma ka mitte...
kkaspu: kasutad küll, ära valeta.
panda: mis sa jahud, ei kasuta.
kkaspu: räägi nüüd tõtt ma tean küll
panda: ok, ok ma kasutan Sad
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/xboyx14
paNda~




Postituste arv : 10
Points : 12
Join date : 19/12/2009
Age : 31

no hallo tärfäääd Empty
PostitaminePealkiri: Re: no hallo tärfäääd   no hallo tärfäääd Icon_minitimeNelj Jan 14, 2010 2:20 pm

hihihi:D
viimane lause on valestI:D
aga kui ma isegi olen aim ja kui ma akga lasen kas mul ei peaks siis sihik igale poole käima ja kõigile headi laskma?
Tagasi üles Go down
ClericKL




Postituste arv : 2
Points : 2
Join date : 15/01/2010

no hallo tärfäääd Empty
PostitaminePealkiri: Re: no hallo tärfäääd   no hallo tärfäääd Icon_minitimeReede Jan 15, 2010 9:57 pm

tere tere
l6pux ma saan ka midagi 8elda siin. ( Hint teie leht on EPIC kiire )

aga mida te kiusate siin Pandat? tra mis teil viga on? pole enne head m2ngijat n2inud? ahh?
nagu ma loen seda juttu mis siin on ( kurb hakkab licalt ) osad vennad tajuvad biiti ja naeravad kaasa kui m6tetu teema see on aga osad on ikka t2is LOHHID. issand apppii nooo WH JA AIM. WTF NAGU. Ma tean Pandat suhs kaua ja see vend ei oska neid k2imagi panna ja teie tulete r22kima et oskab neid nii h2sti kasutada et tundub hea? LOL! nagu tra Kaspu sa oled yldse vait! tra kui sa ei tea kui m2ngija on hea siis ole licalt VAIT! tra ma pole mingi 3 aastat enam Csi lasknud ja enne seda olin 2 aastat Admin ja sinu sugused vitud ma bannix kohe 2ra sest licalt kurb on kuulata sellist juttu. Sulle tulex bann panna.
vabandan et nii vihane post teile siia aga sellised vennad nagu Kaspu v6ix licalt liivakasti tagasi Adminima minna.

Aga jah yldiselt kui arvate et Panda on Cheat siis teeme kohtumise kuskil NON surf servus ja n2itame teile mis hea on. Sellex et sellised vennad nagu KASPU ( tra rsk ) aru saax mis Skill on.

Aga edu teie Lehele ja servule Smile ( head soovid ) EST GamerZ da best!

Ps! Cod 4 PARIM !
Tagasi üles Go down
freakz




Postituste arv : 2
Points : 2
Join date : 15/01/2010

no hallo tärfäääd Empty
PostitaminePealkiri: Re: no hallo tärfäääd   no hallo tärfäääd Icon_minitimeReede Jan 15, 2010 10:03 pm

no hallo prohvilaskurid ;D
pmst see panda teema on mõttetuse tipp võiks öelda, mõelda üldse midagi et ta koodib ? ;D naaah, neveer ;p Ise olen 4a csi lasknud ja mul on piisavalt kogemust, olen temaga koos lasknud ja tean teda päriselus, see vend ei koodi never, mida te "üritate" siin targad olla nonstiim kunnid, olen ka jah mitmes serveris admin olnud ja neonet.ee/cs [ Eesti suurim csi kommuun] moderaator , ning teie väike nonstiim tiimike on täielik 0, kaasaarvatud seesurfserver, aga see selleks, neways, ärge enam pandat bännige, eksju ? ;D
jõudu jaksu mittekuhugijõudmisel Wink
Tagasi üles Go down
Kkaspu




Postituste arv : 12
Points : 18
Join date : 15/11/2009

no hallo tärfäääd Empty
PostitaminePealkiri: Re: no hallo tärfäääd   no hallo tärfäääd Icon_minitimeLaup Jan 16, 2010 2:58 am

Mida vittu nagu?? Panda ehtne kusik!! ma võin ka kõik siia kirjutama kutsuda ,et Panda on koooder ja bot!!!
Aga ma pole sihuke kusik naaa..!!!
Edu teile!!!
Tagasi üles Go down
paNda~




Postituste arv : 10
Points : 12
Join date : 19/12/2009
Age : 31

no hallo tärfäääd Empty
PostitaminePealkiri: Re: no hallo tärfäääd   no hallo tärfäääd Icon_minitimeLaup Jan 16, 2010 6:01 am

Ei no ma lihtsalt näitasin neile mis huumor siin toimub:D
aga no nad hakkasid hoopis oma teemat raiduma:D
Tagasi üles Go down
Kkaspu




Postituste arv : 12
Points : 18
Join date : 15/11/2009

no hallo tärfäääd Empty
PostitaminePealkiri: Re: no hallo tärfäääd   no hallo tärfäääd Icon_minitimePüh Jan 17, 2010 12:05 am

Naqnii ise tegid need kasutajad..!!
Tagasi üles Go down
paNda~




Postituste arv : 10
Points : 12
Join date : 19/12/2009
Age : 31

no hallo tärfäääd Empty
PostitaminePealkiri: Re: no hallo tärfäääd   no hallo tärfäääd Icon_minitimePüh Jan 17, 2010 1:47 am

Kuule sõida vittu onju nii lohh ma ka ei ole et sinu tasemele langen
Tagasi üles Go down
Kkaspu




Postituste arv : 12
Points : 18
Join date : 15/11/2009

no hallo tärfäääd Empty
PostitaminePealkiri: Re: no hallo tärfäääd   no hallo tärfäääd Icon_minitimePüh Jan 17, 2010 4:55 pm

Minu tasemele??? Ma pole selline tatikas kes kohe mingi sõpradele pugema leheb vms, et nad tuleks ja "kaitseks sind" ...Mina ei teinud seda ja ma ei teinud ka uusi kasutajaid ,et sind süüdistada!!
Niiet mokk maha!!
Tagasi üles Go down
freakz




Postituste arv : 2
Points : 2
Join date : 15/01/2010

no hallo tärfäääd Empty
PostitaminePealkiri: Re: no hallo tärfäääd   no hallo tärfäääd Icon_minitimePüh Jan 17, 2010 5:52 pm

kuule kappsu, pane oma suu kinni nonner nahhui, mis kuradi kaitsema, ma otseselt eikaitse pandat, vaid selline käitumine, ilma aluseta süüdistamine on täielik bullshit, neways, tundub et moded siin foorumis ka eriti teemat ei taju, see teema tuleks ammu juba lukku panna ja pandat mittebännida ja kapsut hoiatada...
Tagasi üles Go down
Sponsored content





no hallo tärfäääd Empty
PostitaminePealkiri: Re: no hallo tärfäääd   no hallo tärfäääd Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
no hallo tärfäääd
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
M@d Clan :: Server. :: Ban-
Hüppa: